18 maja 2024r.(sobota) Muzeum Etnograficzne w Tarnowie ul. Krakowska 10.

W programie między innymi:

NA WSZYSTKIE ATRAKCJE WSTĘP WOLNY !

• Turniej Łuczniczy o Buławę Hetmańską.
  • Obozowisko średniowieczne Bractwa Rycerskiego Zamku Będzin
  • Korowód Hetmański ulicami miasta.
  • „Strachy na Lachy” spektakl -Teatr Trójkąt.
  • Pokazy walk rycerskich.
  • Pokazy rycerskie, warsztaty rzemiosł dawnych, gry i zabawy dworskie.
  • Kuchnia na dworze Hetmana- darmowy poczęstunek.
Zaszufladkowano do kategorii aktualności | Możliwość komentowania Tarnowskie Centrum Kultury; Rada Osiedla nr 1 „Starówka”; Muzeum Ziemi Tarnowskiej oraz Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego zapraszają na Piknik Historyczny została wyłączona

Wyniki Konkursu „WSPÓŁCZESNY PATRIOTYZM”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs  pt. „Współczesny Patriotyzm” został rozstrzygnięty!

Konkurs realizowany był w ramach projektu „Tarnowskie Kocha Polskę !” przez Fundację im. Hetmana Jana Tarnowskiego w ramach Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania na lata 2023-2024 pn. „Kocham Polskę”.

Celami Konkursu były · kształtowanie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży przez zaangażowanie w pozaszkolne formy edukacji i aktywny udział w konkursach; · wzmocnienie wiedzy i kompetencji z zakresu bezpieczeństwa i obronności zg. z podstawą programową zachęcenie dzieci i młodzieży do czynnego zainteresowania tematyką patriotyczną oraz symbolami narodowymi; · nauka poprzez zabawę, rozwijanie myślenia kreatywnego dzieci i młodzieży.

Wszystkie nadesłane prace były na bardzo wysokim poziomie i dowodzą, że dla dzieci w klasach IV-VIII Szkół Podstawowych temat patriotyzmu jest bliski! Wszystkie zespoły wykazały się ogromną kreatywnością i profesjonalnym podejściem do tematu.

Po długich naradach jury konkursowe wybrało 2 zwycięskie prace:

• Zespół Szkolono-Przedszkolny w Rzuchowej klasa 7a „Współczesny patriotyzm”
  • Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego  ZKS UNIA TARNÓW  klasa 6 a „Patriotyzm gospodarczy”

Na kolejnych miejscach uplasowały się:

• Społeczna Szkoła Podstawowa nr. 1 im. Ks. prof. Józefa Tischnera Grupa 1 „Współczesny patriotyzm. I Ty możesz owocować dla ojczyzny!”
  • Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Zgłobicach klasa IV B „Współczesny Patriotyzm w blasku Tarnowa”
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr. 1 im. Ks. prof. Józefa Tischnera Grupa 2  „Współczesny patriotyzm”
  • Szkoła Podstawowa im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu „Współczesny patriotyzm”
  • Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego  ZKS UNIA TARNÓW klasa 4 „Kibicujemy Polsce”.

Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie  udział w konkursie i przygotowanie wspaniałych patriotycznych reportaży.

Zaszufladkowano do kategorii aktualności | Możliwość komentowania Wyniki Konkursu „WSPÓŁCZESNY PATRIOTYZM” została wyłączona

WYNIKI ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 24M04ZO01.CWP

Do realizacji dostawy bonów towarowych w ramach obu części zamówienia zapytania ofertowego nr  24M04ZO01.CWP wybrano podmiot: Pluxee Polska Sp. z o.o. ul Wincentego Rzymowskiego 53, 02-697 Warszawa, NIP:522-23-57-343 którego oferta spełnia warunki określone przez Zamawiającego i uzyskała najwyższą ocenę.

Cena oferty wygranej:

• Bony towarowe na zakup żywności w łącznej kwocie 48 885,60 zł.
  • Bonty towarowe na zakup odzieży, bielizny, obuwia, środków czystości i higieny osobistej w łącznej kwocie 41 865,20 zł.
Zaszufladkowano do kategorii aktualności | Możliwość komentowania WYNIKI ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 24M04ZO01.CWP została wyłączona

Przerwa majowa

w dniach od 01.05.2024r. do 05.05.2024r.
biura Fundacji będą nieczynne.

Centrum Wsparcia Pokrzywdzonym
pracuje 02.05.2024 (środa) oraz  04.05.2024 (sobota)

Zaszufladkowano do kategorii aktualności | Możliwość komentowania Przerwa majowa została wyłączona

ZAPYTANIE OFERTOWE 24M04ZO01.CWP na dostawę bonów towarowych