Wyniki Konkursu „GRA O POLSKĘ”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs  pt. „GRA O POLSKĘ” został rozstrzygnięty!

Konkurs realizowany był w ramach projektu „Tarnowskie Kocha Polskę !” przez Fundację im. Hetmana Jana Tarnowskiego w ramach Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania na lata 2023-2024 pn. „Kocham Polskę”.

Celami Konkursu były · kształtowanie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży przez zaangażowanie w pozaszkolne formy edukacji i aktywny udział w konkursach; · wzmocnienie wiedzy i kompetencji z zakresu bezpieczeństwa i obronności zg. z podstawą programową zachęcenie dzieci i młodzieży do czynnego zainteresowania tematyką patriotyczną oraz symbolami narodowymi; · nauka poprzez zabawę, rozwijanie myślenia kreatywnego dzieci i młodzieży.

Wszystkie nadesłane prace były na bardzo wysokim poziomie!! Wszystkie zespoły wykazały się ogromną kreatywnością i profesjonalnym podejściem do tematu.

Po długich naradach jury konkursowe wybrało 2 zwycięskie prace:

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie kl. 2 F „Z MASZKARONAMI PRZEZ HISTORIĘ POLSKI” – terenowa gra interaktywna

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie kl. I TH „HISTOPOLY” – gra planszowa

Na kolejnych miejscach uplasowały się:

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie kl. I TOT „Mało vs Wielko Polska” – quiz interaktywny

Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, udział w konkursie i przygotowanie wspaniałych gier historycznych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.