Ważna informacja

Od dnia 01.06.2020 r. wszystkie biura Fundacji im. Hetmana Jan Tarnowskiego oraz Projektów realizowanych przez Fundację wznawiają swoją działalność oraz pełną obsługę Petentów / Uczestników Projektów.

Kierując się bezpieczeństwem Uczestników Projektów oraz Pracowników Fundacji prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt lub jeżeli to możliwe załatwianie spraw związanych z udziałem w projektach realizowanych przez Fundację w formie elektronicznej lub telefonicznie, a także o ograniczenie osobistych wizyt w siedzibach biur projektów na ul. Krakowskiej 13, Wielkie Schody 3, Mościckiego 28.

Prosimy o stosowanie się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczących zachowania ostrożności w kontaktach międzyludzkich.