Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

W związku z obchodzonym 22 lutego 2022 r.  Dniem Ofiar Przestępstw, zapraszamy do udziału w obchodach „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym” które  w tym roku odbędą się w terminie od 21 do 27 lutego.

Każdy zainteresowany będzie mógł w tym czasie uzyskać bezpłatną poradę prawną oraz psychologiczną m.in. w sądach, prokuraturach, komendach policji, siedzibach prawniczych samorządów zawodowych czy organizacji pozarządowych w całym kraju.

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego informuje, że dyżury w Okręgowym Ośrodku Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Tarnowie (ul. Krakowska 13 – III piętro) będą realizowane w następujących dniach i godzinach:

poniedziałek 9,00 – 16,00
wtorek 9,00 – 16,00
środa 13,00 – 20,00
czwartek 10,00 – 17,00
piątek 9,00 – 16,00

Kierując się bezpieczeństwem Osób korzystających ze wsparcia Ośrodka dla Pokrzywdzonych Przestępstwem oraz Pracowników Fundacji, w związku ze zmieniającą się dynamicznie sytuacją epidemiczną, prosimy o  wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr telefonu:

519 820 707  w celu umówienia się na spotkanie ze specjalistą.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.