Nie żyje Antoni Barwacz

Ze smutkiem informujemy, że w dniu 9 listopada 2020 r. zmarł Pan Antoni Barwacz – Przewodniczący Rady Fundacji im. Hetmana Jana Tarnowskiego.

Antoni Barwacz był Członkiem Rady Fundacji od 29 grudnia 2016 r., a od 15 stycznia 2018 r. jej Przewodniczącym.

Wierzył, że wiele rzeczy da się zrobić chociaż wielu było sceptycznych…
Potrafił nas motywować do działań i wiedział, że praca i dążenie do celu przyniesie sukces.

Msza Święta Pogrzebowa za spokój duszy śp. Antoniego Barwacza zostanie odprawiona w niedzielę 15 listopada 2020 r., o godz. 13.15 w Kościele Parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego w Tarnowie, po której nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce spoczynku (ok. godz. 14.30) na Cmentarzu Parafialnym w Łukowej.